Archiwum miesiąca Kwiecień 2014

LVII Sesja Rady Gminy Ksawerów

piątek, 18 Kwiecień 2014

LVII Sesja Rady Gminy Ksawerów  odbędzie się  w dniu 23 kwietnia 2014 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Ksawerów.

(więcej…)

wpis czytano 309 razy

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PŁATNYM SZKOLENIU UNIJNYM „NOWE HORYZONTY”

piątek, 18 Kwiecień 2014

Projekt „Nowe horyzonty”  jest realizowany na terenie woj. łódzkiego w ramach Priorytetu VIII. „Regionalne kadry gospodarki”, Działania 8.1 „Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie”, Poddziałania 8.1.2 „Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

(więcej…)

wpis czytano 329 razy

Konkurs na najpiękniejszą pocztówkę dla autora – organizator Fundacja Czas Dzieci

piątek, 18 Kwiecień 2014

 

Z okazji zbliżającego się Festiwalu Literatury dla Dzieci organizatorzy zapraszają dzieci z całej Polski do wzięcia udziału w niezwykłym konkursie. Stwórzcie pocztówkę dla jednego z autorów goszczących na festiwalu, a my przekażemy mu Waszą korespondencję. Możecie podziękować za dotychczasowe książki, napisać za co je lubicie, pozdrowić, a nawet poprosić go o następne. Napiszcie, jakie chcielibyście najbardziej.

(więcej…)

wpis czytano 350 razy

Konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Łódzkiego Obszaru Metropolitalnego 2020+ 8 maja 2014 r.

piątek, 18 Kwiecień 2014

 

Konsultacje mają na celu poznanie Pani/a opinii na temat projektu Strategii Łódzkiego Obszaru Metropolitalnego. Treść dokumentu:

Projekt Strategii Rozwoju Łódzkiego Obszaru Metropolitalnego  (link)

Projekt powstał na podstawie Diagnozy Strategicznej  ŁOM oraz uwag zgłoszonych przez mieszkańców w I etapie konsultacji.

(więcej…)

wpis czytano 346 razy

Życzenia

poniedziałek, 14 Kwiecień 2014

wpis czytano 302 razy

Zaproszenie

poniedziałek, 14 Kwiecień 2014
                                         Zaproszenie

            na (otwarte) konsultacje społeczne

          ws. Strategii Rozwoju Gminy Ksawerów

(więcej…)

wpis czytano 339 razy

ZUS będzie zakładem emerytalnym

środa, 9 Kwiecień 2014

Od 1 kwietnia do 31 lipca 2014 r. Zakład Ubezpieczeń Społecznych  będzie  przyjmować oświadczenia od ubezpieczonych dotyczące pozostania w Otwartych Funduszach Emerytalnych. To jeden z elementów wdrażanej od początku roku ustawy z 6 grudnia 2013 roku w zmianach w OFE, która uczyniła z ZUS zakład emerytalny, docelowo wypłacający – bez ponoszenia dodatkowych kosztów – emerytury z I i II filara.

(więcej…)

wpis czytano 296 razy

Ogłoszenie Wójta Gminy Ksawerów i Regulamin przetargów

wtorek, 8 Kwiecień 2014

Ogłoszenie Wójta Gminy Ksawerów o sprzedaży nieruchomości lokalowych z zasobu nieruchomości Gminy Ksawerów w drodze czwartych przetargów ustnych nieograniczonych oraz Regulamin przetargów

(więcej…)

wpis czytano 1 048 razy

UWAGA !!! PRAWIDŁOWE OZNAKOWANIE BUDYNKÓW

piątek, 4 Kwiecień 2014

Urząd Gminy w Ksawerowie apeluje do mieszkańców o prawidłowe i widoczne oznakowanie budynków, polegające na umieszczeniu w widocznym miejscu na ścianie frontowej budynku tabliczki z numerem porządkowym oraz nazwą ulicy.

(więcej…)

wpis czytano 290 razy