Archiwum dnia 18 kwietnia 2014

LVII Sesja Rady Gminy Ksawerów

piątek, 18 Kwiecień 2014

LVII Sesja Rady Gminy Ksawerów  odbędzie się  w dniu 23 kwietnia 2014 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Ksawerów.

(więcej…)

wpis czytano 228 razy

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PŁATNYM SZKOLENIU UNIJNYM „NOWE HORYZONTY”

piątek, 18 Kwiecień 2014

Projekt „Nowe horyzonty”  jest realizowany na terenie woj. łódzkiego w ramach Priorytetu VIII. „Regionalne kadry gospodarki”, Działania 8.1 „Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie”, Poddziałania 8.1.2 „Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

(więcej…)

wpis czytano 256 razy

Konkurs na najpiękniejszą pocztówkę dla autora – organizator Fundacja Czas Dzieci

piątek, 18 Kwiecień 2014

 

Z okazji zbliżającego się Festiwalu Literatury dla Dzieci organizatorzy zapraszają dzieci z całej Polski do wzięcia udziału w niezwykłym konkursie. Stwórzcie pocztówkę dla jednego z autorów goszczących na festiwalu, a my przekażemy mu Waszą korespondencję. Możecie podziękować za dotychczasowe książki, napisać za co je lubicie, pozdrowić, a nawet poprosić go o następne. Napiszcie, jakie chcielibyście najbardziej.

(więcej…)

wpis czytano 263 razy

Konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Łódzkiego Obszaru Metropolitalnego 2020+ 8 maja 2014 r.

piątek, 18 Kwiecień 2014

 

Konsultacje mają na celu poznanie Pani/a opinii na temat projektu Strategii Łódzkiego Obszaru Metropolitalnego. Treść dokumentu:

Projekt Strategii Rozwoju Łódzkiego Obszaru Metropolitalnego  (link)

Projekt powstał na podstawie Diagnozy Strategicznej  ŁOM oraz uwag zgłoszonych przez mieszkańców w I etapie konsultacji.

(więcej…)

wpis czytano 264 razy