Archiwum dnia 18 sierpnia 2015

Przetargi

wtorek, 18 Sierpień 2015

Jeszcze do czwartku 20 sierpnia br. można składać oferty w przetargu na inwestycje pod nazwą „Budowa drogi ul. Handlowej (od ul. Nowotki do ul. Cichej) w Ksawerowie”. Remont polegać będzie na budowie jezdni o nawierzchni bitumicznej (KR 1), – budowie zjazdów do posesji i działek, – budowie chodnika po stronie wschodniej ulicy, – budowie wpustów kanalizacji deszczowej z odprowadzeniem przykanalikami do istniejącego przepustu rurowego o śr. 80 cm. posadowionego na rowie melioracyjnym.

Natomiast do poniedziałku 24 sierpnia br. można składać oferty w przetargu na inwestycję pod nazwą „Remont, docieplenie i adaptacja części budynku OSP na potrzeby świetlicy wiejskiej – termomodernizacja budynku przy ul. Hubala położonym na działkach o nr ewid. 360/2, 360/4, 360/5 w Gminie Ksawerów”. Zakres planowanych.

Więcej informacji o przetargach na stronie BIP

 

wpis czytano 173 razy

Przypominamy – stypendia i zasiłki szkolne – wnioski do 15 września br.

wtorek, 18 Sierpień 2015

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ksawerowie informuje, że udziela pomocy materialnej o charakterze socjalnym (stypendia i zasiłki szkolne) dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Ksawerów.
Osoby zainteresowane w/w formą pomocy mogą  składać wnioski do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ksawerowie, ul. Kościuszki 3h pok. 105. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15.09.2015 r.

Więcej informacji na stronie GOPS

wpis czytano 147 razy

Nowy sezon kulturalny w Domu Kultury

wtorek, 18 Sierpień 2015

Na zajęcia w nowym sezonie można zapisywać się w Gminnym Domu Kultury z Biblioteką od poniedziałku 24 sierpnia br.

Więcej informacji na stronie GDKzB

wpis czytano 184 razy

Uwaga absolwenci LO im. M. Konopnickiej w Poddębicach

wtorek, 18 Sierpień 2015

Z okazji 70 – lecia Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Poddębicach 18 września 2015 roku organizowany będzie IV Zjazd Absolwentów . Liceum wykształciło wielu znakomitych absolwentów, którzy swoimi zdolnościami służą innym, pracując w różnych zawodach i rozsławiają imię LO niemal na całym świecie.

Szczegółowe informacje nt. Jubileuszu znają Państwo na stronie internetowej www.70lat.lo-poddebice.pl

(więcej…)

wpis czytano 173 razy

Niedogodności w dostępie do wody

wtorek, 18 Sierpień 2015

Urząd Gminy Ksawerów przeprasza mieszkańców zespołu budynków mieszkalnych przy ul. Szkolnej 12 za niedogodności w dostępie do wody, jakie miały miejsce 8 sierpnia br.

W związku z prowadzoną inwestycją „Budowa przyłącza wody do posesji nr 12 przy ul. Szkolnej w miejscowości Ksawerów”, w sobotę 8 sierpnia przedłużyła się przerwa w dostępie do bieżącej wody mieszkańców ul. Szkolnej 12. Zaplanowane w tym dniu wyłączenie dostępu do wody w godzinach 8:00-10:00, ze względu na prowadzone prace przedłużyło się do godziny 17:00.

Przerwy w dostępie do wody były spowodowane nieprzewidzianymi okolicznościami, niezależnymi od Urzędu Gminy Ksawerów.

wpis czytano 141 razy