Zmiana trasy autobusów – Festiwal Światła Light Move Festival 2017

Informujemy, że Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi przesłał zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej związane z Light Move Festival 2017, który odbędzie się w dniach 29 września – 1 października w Łodzi.

 

W korekcie do pop. pisma ws. kierowania komunikacji miejskiej na czas Festiwalu Światła Light Move Festival 2017 informujmy, że:

– Linie 9A, 9B, 13 nie będą podjeżdżały na węzeł przesiadkowy w al. Poznańskich przy Dworcu Łódź Fabryczna. W związku z tym tramwaje będą kierowane prosto ul. Narutowicza na odc. Kilińskiego – POW w obu kierunkach.
– Linia 87A z pętli Żubardź do skrzyżowania Ogrodowa / Zachodnia bez zmian, następnie ul. Zachodnią, Lutomierską, Wojska Polskiego, al. Palki, Telefoniczną do pętli Smutna.
– Linie N4A, N4B z pętli IKEA / Pabianice do przystanku przesiadkowego Kościuszki / Zielona bez zmian, następnie ul. Zieloną, Narutowicza, Kopcińskiego, al. Palki, Telefoniczną, Matejki, Pomorską i dalej obecną trasą.
– Z pętli Skalna Stoki do skrzyżowania Palki / Źródłowa bez zmian, następnie al. Palki, Kopcińskiego, Jaracza, Uniwersytecką, Narutowicza, Zieloną, Kościuszki i dalej obecną trasą.

wpis czytano 163 razy
Wpis opublikowano przez: Danuta Wlazło, dn.26 września 2017

- kliknij aby powrócić do poprzedniej strony