Suwary Tech buduje nowoczesną fabrykę w Ksawerowie, będzie praca.

Suwary Tech, jedna ze spółek firmy Suwary S.A., znaczącego na polskim rynku producenta opakowań z tworzyw sztucznych, to jedna z firm inwestujących w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Wiosną tego roku firma rozpoczęła budowę nowoczesnej fabryki wyrobów z tworzyw sztucznych, która została zlokalizowana w podstrefie Ksawerów. Będzie to nowoczesny obiekt produkcyjny oraz magazyn wysokiego składowania o łącznej powierzchni ponad 6.800 m2.

Obiekt wyposażony zostanie w najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz systemy logistyczne. Znajdą w nim również zastosowanie innowacyjne rozwiązania opracowane przez inżynierów Grupy Suwary i Wentworth. Uruchomienie inwestycji zostało zaplanowane na początek 2014 r.

Tymczasem trwa rekrutacja pracowników do nowej fabryki. Poszukiwane są osoby z doświadczeniem technicznym do bezpośredniej pracy przy nowoczesnych maszynach. Zainteresowani pracą powinni już teraz składać dokumenty. Spółka planuje zatrudnienie jeszcze w listopadzie i grudniu 2013 r.

wpis czytano 262 razy
Wpis opublikowano przez: Magdalena Błaszkowska, dn.14 października 2013

- kliknij aby powrócić do poprzedniej strony