DZIEJE SIĘ ! ! !

 

„Wreszcie się doczekaliśmy” –  mówią mieszkańcy nie kryjąc zadowolenia z ulic, które po wielu latach doczekały się bądź to z destruktu bądź asfaltowych nakładek na ulicach.

Nie będziemy wynajmować równiarki na ulicy: Cichej, Słowackiego, Kosmowskiej, Zielonej, Miodowej, Leśnej. Zostały tam bowiem położone nowe nakładki asfaltowe o łącznej powierzchni 9.600 m2.

Oprócz nakładek asfaltowych na ulicach: Bohaterów Ksawerowa, Cienistej i Spacerowej został położony destrukt. Łączna powierzchnia nawierzchni z destruktu to: 1.900 m2.

A. Topolski: na razie jest to 9 ulic, ale mam świadomość ile jest jeszcze do zrobienia, dlatego też będziemy dalej walczyć o środki unijne, aby jak najwięcej inwestycji na terenie Gminy Ksawerów było wykonanych.

Tam, gdzie jeszcze nie można było wykonać nakładki asfaltowej, bądź nawierzchni z destruktu, aby poprawić przejezdność został wysypany gruz ceglany i tłuczeń. I tak dzięki temu takie ulic jak: Tylna, Świerkowa i Kościuszki są przejezdne i przygotowane do zimy. Łączna powierzchnia naprawianych ulic tą metodą to: 4.800 m2.

 

ulica Cienista

ulica Cienista

wpis czytano 306 razy
Wpis opublikowano przez: Magdalena Błaszkowska, dn.20 listopada 2013

- kliknij aby powrócić do poprzedniej strony