Wyniki głosowania na radnych

Wyniki głosowania na radnych Rady Gminy Ksawerów

(protokoły Gminnej Komisji Wyborczej dostępne na stronie BIP:  www.ksawerow.bip.cc)

Okręg wyborczy Nr 1

  1. MIŁAK Michał Tomasz                                 26 głosów
  2. KŁOBUS Bożena Teresa                                43 głosy
  3. WOŁOSZ-CHAŁADA Teresa Krystyna      101 głosów
  4. WRÓBEL Maria Małgorzata                  141 głosów

Okręg wyborczy Nr 2

  1. BARTOS Maciej Tomasz 117 głosów
  2. CZAJKA Mirosław                            63 głosy
  3. RANIOWSKI Artur Ryszard          87 głosów
  4. SOKÓŁ Michał Kamil                     17 głosów

Okręg wyborczy Nr 3

  1. PIESIK Romuald Stanisław                62 głosy
  2. GROCHULSKI Marian                        85 głosów
  3. KUŹNICKI Piotr Mariusz           101 głosów

Okręg wyborczy Nr 4

  1. JĘDRZEJCZYK Arkadiusz               163 głosy
  2. RUSAK Helena Janina                             65 głosów
  3. PLUTA Zbigniew                                        47 głosów
  4. ROSOWSKA Joanna Zofia                       23 głosy

Okręg wyborczy Nr 5

  1. SALAMON Wojciech Kazimierz             135 głosów
  2. GAWROŃSKA Wiesława                                    101 głosów

Okręg wyborczy Nr 6

  1. WÓJCIK Łukasz Robert                                      65 głosów
  2. CHONOROWICZ Bartosz Mikołaj                   35 głosów
  3. GÓRSKI Leszek Kazimierz                                  13 głosów
  4. SZCZEPAŃSKA Bogumiła Lucyna           75 głosów

Okręg wyborczy Nr 7

  1. ZGLINICKI Marcin Jan                                 70 głosów
  2. MACZYSZYN Wiesława                                       49 głosów
  3. ŚWIGULSKA Elżbieta                                            61 głosów
  4. MAJCHRZAK Marek                                             21 głosów

Okręg wyborczy Nr 8

  1. NOWAK Szczepan Jan                         103 głosy
  2. MAMROT Barbara                                      90 głosów

Okręg wyborczy Nr 9

  1. GRABOWSKI Tomasz Jakub                       10 głosów
  2. BLEJA Michał Paweł                                184 głosy
  3. ZIÓŁKOWSKA Bożena Janina                   34 głosy

Okręg wyborczy Nr 10

  1. BORYŃ Waldemar Sławomir                      80 głosów
  2. NOWAK Henryk Władysław               90 głosów
  3. DUBLEWSKI Bogdan                                   82 głosy

Okręg wyborczy Nr 11

  1. NOCUŃ Monika Anna                                 98 głosów
  2. MAREK Monika Marta                          98 głosów (losowanie)
  3. GRALA Tadeusz                                             56 głosów
  4. KUROWSKI Andrzej Krzysztof                  17 głosów

Okręg wyborczy Nr 12

  1. NOCUŃ Marcin Edward                         89 głosów
  2. ŚWIĄTKOWSKA Urszula Maria                 72 głosy
  3. ZAJĄC Sylwia Monika                                    48 głosów
  4. SZYMCZYK Małgorzata Marianna              47 głosów

Okręg wyborczy Nr 13

  1. BARYŁA Wioletta Magdalena                           54 głosy
  2. SZCZEŚNIAK-RYDZ Anna Bożena        157 głosów
  3. KUBIŚ Grzegorz Aleksander                              28 głosów

Okręg wyborczy Nr 14

  1. BUCZEK Agnieszka Stefania                       80 głosów
  2. JAWORSKI Przemysław Robert                          8 głosów
  3. PAWLAK Grażyna Maria                                        30 głosów

Okręg wyborczy Nr 15

  1. SOBCZAK Sylwester Cezary                                   25 głosów
  2. MALĄG Dorota Agnieszka                                     75 głosów
  3. WAWRZKO Jan Henryk                                  107 głosów
wpis czytano 436 razy
Wpis opublikowano przez: Magdalena Błaszkowska, dn.19 listopada 2014

- kliknij aby powrócić do poprzedniej strony