Rawa zdobyta!

Drużyna GKS Ksawerów rocznik 2003/2004 zajęła pierwsze miejsce w rozegranym w piątek 1 maja 2015r. Ogólnoplskim Turnieju Piłkarskim o Puchar Marka Koseli w Rawie Mazowieckiej.

Zwycięzcy

Zwycięzcy

W turnieju udział wzięło sześć drużyn: GKS Ksawerów, AP OSiR Żyrardów, ŁKS Łódź, UKS Boryszew, Ceramika Opoczno, Reprezentacja Rawy Mazowieckiej.

GKS Ksawerów – ŁKS Łódź  3:0

GKS Ksawerów – UKS Boryszew  1:0

GKS Ksawerów – Reprezentacja Rawy Mazowieckiej 5:0

Finał: GKS Ksawerów – AP OSiR Żyrardów 4:1

Skład drużyny GKS Ksawerów: Adach, Adamiak, Antoszczyk, Deląg, Florczak, Górecki, Hryć, Kołodziejczyk, Kuna, Papież, Podkoń, Selenta, Sowiński, Stecyk, Wnętrzak, Wojtyniak.

Trenerzy: Krzysztof Stefańczyk, Robert Górecki

Nagrody indywidualne: Piotrek Górecki – najlepszy zawodnik, Szymon Kuna – najlepszy strzelec.

Specjalny puchar od krajan

Miłą niespodzianką i dodatkowym wyróżnieniem podczas Turnieju w Rawie Mazowieckiej stał się puchar przeznaczony tylko dla nas. Fundatorami byli mieszkańcy Ksawerowa, którzy wyemigrowali do Francji, a po powrocie do Polski osiedlili się w Rawie Mazowieckiej. Na wieść, że w Turnieju weźmie udział drużyna z Ksawerowa przekazali puchar, którym zostaliśmy dodatkowo uhonorowani podczas uroczystości wręczenia nagród. Dziękujemy

 

Dobre wyniki w rozgrywkach ligowych

Drużyna GKS Ksawerów 2003/2004 uczestniczy również w rozgrywkach ligowych organizowanych przez ŁZPN w dwóch klasach rozgrywkowych. W kategorii chłopców urodzonych w 2002 r.  zajmuje II miejsce za UKS SMS na 14 drużyn oraz w swojej kategorii wiekowej 2003 r. na I miejscu na 11 zgłoszonych zespołów.

Bardzo dobrze spisują się nasi juniorzy, którzy w swojej grupie zajmują I miejsce z 37 punktami, wyprzedzają drużynę Zawisza Rzgów z 25 punktami.

 

Piłkarski Dzień Dziecka

Klub GKS Ksawerów zaprasza mieszkańców Gminy Ksawerów

na Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia Dziecka.

W Turnieju zagrają dzieci z rocznika 2007 i młodsi.

Rozgrywki odbędą się 31 maja, w niedzielę, początek o godz. 9.00 na Stadionie Sportowym Gminy Ksawerów w Woli Zaradzyńskiej.

Zapraszamy

 

Zapraszamy do Klubu

Klub zaprasza wszystkich chętnych chłopców, roczniki: 2005, 2006, 2007 i 2008 do uprawiania piłki nożnej. Zgłoszenia pod numerem telefonu: 504 227 106

Info: Arkadiusz Jędrzejczyk Prezes GKS Ksawerów

 

 

wpis czytano 293 razy
Wpis opublikowano przez: Kamila Karcz, dn.6 maja 2015

- kliknij aby powrócić do poprzedniej strony