Dzień Seniora

W sobotnie, majowe popołudnie spotkali się Seniorzy z gminy Ksawerów. To nowa inicjatywa Towarzystwa Rozwoju Ksawerowa. – Chcieliśmy, aby był to czas poświęcony naszym Seniorom, tak aby wiedzieli, że o nich pamiętamy i doceniamy – mówią Organizatorzy. Dla Szacownych Gości wystąpił, specjalnie zaproszony na tą okazję, Harcerski Zespół Artystyczny KRAJKI pod kierownictwem Aldony Zawiślak. Występ dzieci sprawił Seniorom wielką przyjemność. Nie kryli Oni łez wzruszenia. W spotkanie włączyli się Joanna Szczęsna oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach oraz komendant Piotr Adamczyk kierownik Posterunku Policji w Ksawerowie, którzy przypominali o zachowaniu ostrożności podczas spotkań z obcymi i namysłu przy podejmowaniu decyzji, aby uniknąć oszustów.

Pani Janina Bartoszewska podziękowała organizatorom i Krajkom – deklamując piękny patriotyczny wiersz. Specjalnie na tą okazję przygotowany tort, życzliwy nastrój i rozmowy przy herbacie sprawiły, że wszyscy spędzili miłe popołudnie w gościnnym Gminnym Domu Kultury z Biblioteką w Ksawerowie. Towarzystwo Rozwoju Ksawerowa już zapowiedziało następne takie spotkania.

Przygotowanie Dnia Seniora było możliwe dzięki wsparciu Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Ksawerowie, pana Arkadiusza Bieleckiego dyrektora Szkoły oraz Małgorzaty Fijałkowskiej kierownika szkolenia praktycznego. Towarzystwo Rozwoju Ksawerowa dziękuje za życzliwą pomoc: panu Janowi Sobczakowi, Piotrowi Zarębskiemu, Wiktorowi Zajkiewiczowi, panom Krzysztofowi i Wojciechowi Jędraszkom, państwu Grażynie i Stefanowi Zgoda oraz pani Marii Wrzos-Meus dyrektorowi GDKzB.

Info: Urząd Gminy Ksawerów; GDKzB

Dzień Seniora. Miłe popołudnie przy herbacie_

Dzień Seniora. Miłe popołudnie przy herbacie

IZRA9650_

Strony: 1 2 3

wpis czytano 363 razy
Wpis opublikowano przez: Rafał Kilańczyk, dn.17 maja 2015

- kliknij aby powrócić do poprzedniej strony