Bezpłatne szkolenie – ocena oddziaływania na środowisko w Funduszach Europejskich

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Brzezinach zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Ocena oddziaływania na środowisko w projektach finansowanych z Funduszy Europejskich”. Szkolenia odbędą się:

  • 28 października 2015 r., godz. 09.30 – 16.00 (rejestracja od godz. 9:00) w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Brzezinach – I piętro, Brzeziny, ul. Sienkiewicza 16.

W przypadku chęci wzięcia udziału w szkoleniu, prosimy  o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail lub osobiste dostarczenie do siedziby Lokalnego Punktu Informacyjnego do dnia poprzedzającego szkolenie do godz. 12:00. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w szkoleniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Do skorzystania ze szkolenia zapraszamy osoby zainteresowane uzyskaniem informacji w zakresie oceny oddziaływania na środowisko (w szczególności przedstawicieli instytucji publicznych, przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych i innych potencjalnych wnioskodawców Funduszy Europejskich).

Organizator szkolenia: LPI FE w Brzezinach ul. Sienkiewicza 16, 95-060 Brzeziny Tel.: 46 874 31 54; 46 816 68 17 e-mail: LPIBrzeziny@lodzkie.pl

Do pobrania program i formularz szkoleniowy:

Program Szkolenia OOŚ

formularz_zgloszeniowy_Brzeziny

 

Info: LPI FE w Brzezinach

 

wpis czytano 278 razy
Wpis opublikowano przez: Kamila Karcz, dn.20 października 2015

- kliknij aby powrócić do poprzedniej strony