Noworoczne Spotkanie Opłatkowe w Nowej Gadce

          Urząd Gminy Ksawerów wspólnie z Paniami z Koła Gospodyń Wiejskich w Nowej Gadce i Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Ksawerowie przygotował Noworoczne Spotkanie Opłatkowe dla podopiecznych GOPS i ŚDS z terenu naszej gminy. Spotkanie odbyło się w dniu 27 stycznia 2012 roku w Domu Rolnika w Nowej Gadce. W spotkaniu, oprócz podopiecznych GOPS i ŚDS w Ksawerowie, uczestniczyli przedstawiciele gminy – Wójt Gminy Ksawerów – Adam Topolski, Przewodnicząca Rady Gminy – Maria Wróbel oraz Ksiądz Proboszcz Parafii p.w. Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Woli Zaradzyńskiej – Grzegorz Adamek, kierownik GOPS – Pani Janina Gbiorczyk  i Kierownik ŚDS – Pani Ewa Szulbowska –  oraz przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich z terenu naszej gminy.

               Nastrój Noworocznego Spotkania podkreślił występ uczniów Gimnazjum w Ksawerowie. Uczestnicy spotkania mogli obejrzeć przedstawienie jasełkowe w pięknej scenerii w wykonaniu naszych uczniów, którzy wspaniale odegrali swoje role, za co otrzymali wielkie brawa. Premiera tego spektaklu jasełkowego odbyła się w gimnazjum w grudniu 2011 dla uczniów, nauczycieli i pracowników w atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Dzięki uprzejmości Dyrektora Gimnazjum w Ksawerowie – Pana Mariusza Kałowskiego –  oraz nauczycieli w/w szkoły tj. Pani Agnieszki Jabłońskiej i Pani Katarzyny Kozłowskiej, które przygotowały przedstawienie, wszyscy obecni na spotkaniu raz jeszcze mogli poczuć świąteczną atmosferę. Spotkanie przebiegło w miłej, podniosłej atmosferze, wśród życzeń świąteczno-noworocznych, śpiewaniu kolęd oraz wspólnej kolacji.

Uroczyste spotkanie noworoczno – opłatkowe mogło mieć miejsce dzięki staraniom wielu osób:

– pracownikom Urzędu Gminy Ksawerów

– Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Nowej Gadce

– pracownikom GOPS w Ksawerowie

– Dyrekcji i nauczycielom Gimnazjum w Ksawerowie

– Dyrektorowi ZSCKR w Widzewie – Panu Arkadiuszowi Bieleckiemu

– harcerzom z terenu naszej gminy

            Wszystkim wymienionym oraz tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia tego spotkania składamy serdeczne podziękowania.

wpis czytano 313 razy
Wpis opublikowano przez: Magdalena Błaszkowska, dn.30 stycznia 2012

- kliknij aby powrócić do poprzedniej strony