,,Diabełki i Aniołki” w Gminnym Przewdszkolu w Widzewie

W Gminnym Przedszkolu w Widzewie odbyły się jasełka. Nie zabrakło wspaniałego programu artystycznego oraz wizyty św. Mikołaja z prezentami. Przybyłych gości powitała Pani Małgorzata Tokarczyk – dyrektor przedszkola. Wśród zaproszonych gości byli min. Pan Adam Topolski – Wójt Gminy Ksawerów, Pani Maria Wróbel – Przewodniczaca Rady Gminy Ksawerów, ks. proboszcz Stanisław Bracha oraz Pani Karolina Kosakowska – pracownik Urzędu Gminy Ksawerów.

,,Wójtem jestem od siedmiu dni. Proszę wybaczyć mi tremę, ale tak naprawdę to moja pierwsza uroczystość, na której pojawiam się jako gospodarz gminymówi Pan Adam TopolskiNie przywykłem jeszcze do publicznych wystąpień, ale początki zawsze są tudne”.

Po chwili scena przedszkola nalezała już do maluszków, które zaprezentowały program artystyczny z kolędami, wierszami i porywającym tańcem. Mali aktorzy zachwycili także wspaniałymi kostiumami. Na scenie pojawiły się m.in. anioły, trzej królowie oraz rozkoszne diabełki. O tym, jak bardzo wystep się spodobał, świadczyły nie tylko oklaski, ale także wzruszenie, które malowało sie na twarzach rodziców. Na zakończenie jasełek niespodziewanie próg przedszkola przekroczył św. Mikołaj, który obdarował maluchy prezentami.

wpis czytano 233 razy
Wpis opublikowano przez: Magdalena Błaszkowska, dn.25 grudnia 2010

- kliknij aby powrócić do poprzedniej strony