Walne zebranie OSP w Woli Zaradzyńskiej


11.02.2017 r.
w sali OSP odbyło się Walne Zebranie Ochotniczej Straży Pożarnej z Woli Zaradzyńskiej. W zebraniu uczestniczyli druhowie z Woli, zaproszone jednostki z Rydzyn, Pawlikowic, Piątkowiska i Górki Pabianickiej. Odczytano sprawozdania z działalności za 2016 rok oraz przedstawiono plany na 2017 rok.
Warto zaznaczyć, że nasza jednostka OSP, w całym powiecie pabianickim uplasowała się na 4 (z 54) miejscu pod względem wyjazdowości do akcji. W zeszłym roku jednostka miała 100 wyjazdów do pożarów, wypadków, zalań, podtopień, połamanych drzew, usunięć szerszeni i os oraz do innych zdarzeń.

Na zakończenie druhowie podziękowali i uhonorowali statuetką swojego Prezesa Jana Wawrzko za zaangażowanie i pomoc jaką mają z Jego strony.

Swoją obecnością Walne zebranie zaszczyciły władze z Państwowej Straży Pożarnej, Powiatowego i Gminnego Zarządu OSP, przedstawiciele Urzędu Gminy Ksawerów z Wójtem Adamem Topolskim, Przewodnicząca Rady Maria Wróbel z radnymi, druhowie honorowi, Dyrektor Szkoły Małgorzata Koperek , Sołtys Antonii Archman, Koło Gospodyń Wiejskich w Woli, osoby zaprzyjaźnione i wspierające jednostkę, Młodzieżowa Jednostka Pożarnicza oraz żony i narzeczone druhów z OSP w Woli Zaradzyńskiej.

Strony: 1 2

wpis czytano 395 razy
Wpis opublikowano przez: Kamila Karcz, dn.15 lutego 2017

- kliknij aby powrócić do poprzedniej strony