V Spotkanie Noworoczne

Już po raz piąty 8 lutego br. odbyło się Noworoczne Spotkanie wójta Adama Topolskiego z starszymi, samotnymi i niepełnosprawnymi mieszkańcami gminy Ksawerów, w którym uczestniczyło ok. 120 osób.

W części oficjalnej uroczystości wójt gminy Ksawerów podziękował wszystkim za przyjęcie zaproszenia i złożył noworoczne życzenia, podkreślając jednocześnie fakt, jak ważną rolę odgrywają wspólne spotkania w czynnym życiu społecznym mieszkańców naszej gminy .

W ramach integracji międzypokoleniowej dzieci z Gminnego Przedszkola na Widzewie przygotowały specjalnie na tę uroczystość występ artystyczny, który został nagrodzony gromkimi brawami. Ponadto swoje umiejętności wokalne zaprezentowali mieszkańcy: p. Szczepan Solecki, p. Bolesław Rosiak, p. Danuta Pietrzak oraz p.Urszula Górczyńska i p. Elżbieta Szczęśniak. Poza wspólnym śpiewaniem były również tańce w rytm znanych utworów muzycznych w aranżacji p. Marka Smugi. Dla uczestników spotkania przygotowano także poczęstunek oraz upominki, które wręczył każdemu mieszkańcowi wójt Adam Topolski. Były również podziękowania dla pana Wójta, które w imieniu zebranych złożyły p. Teresa Drzazga i p. Wiesława Kardas.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

wpis czytano 1 319 razy
Wpis opublikowano przez: Kamila Karcz, dn.14 lutego 2017

- kliknij aby powrócić do poprzedniej strony