V Uroczyste spotkanie z przedsiębiorcami

Po raz piąty zorganizowano spotkanie z przedsiębiorcami z terenu Gminy Ksawerów. Corocznie zatopiony w szkole symbol Naszej Gminy otrzymują przedsiębiorcy, którzy sprawnie rozwijają swoje firmy i w szczególny sposób wspierają gminę oraz jej mieszkańców.

W podziękowaniu za wsparcie organizacyjne, finansowe, rzeczowe oraz zaangażowanie w życie społeczności gminy Ksawerów w 2016 r. otrzymali:

– Zakład cukierniczy „ADAM” Adam Kosakowski
-Firma „CHEMIS”
– Sklep Spożywczo- Przemysłowy Arkadiusza  Jędrzejczyka
– Firma „ROBEX”
– Firma „WAW-IM-EX”
– „ZAMKOWA”
– „Ża-Ba”

Firma „CHEMIS” wspiera działalność GDKzB w Ksawerowie.
Firma powstała w 1990 r. i od samego początku swojego istnienia jest przedsięwzięciem rodzinnym. Początkowo zajmowała się handlem hurtowym a od 1993 r. profil jej działalności został zmieniony na produkcję środków chemicznych.

Działalność produkcyjną rozpoczęli pod marką własną MISS CLO i do dziś zwiększają swój asortyment. W 1997 r. firma postawiła na działalność typowo produkcyjną i poza rozwijaniem marki własnej rozpoczęła produkcję pod markami swoich licznych klientów – czołowych krajowych oraz zagranicznych sieci dystrybucyjnych.

Podstawowym założeniem Firmy jest profesjonalizm, terminowy serwis dostaw, solidność, bezwzględne dbanie o wysoką jakość produktów oraz bezpieczeństwo środowiska naturalnego dlatego stosują bezpieczne dla środowiska surowce oraz rozwijają park maszynowy. Firma elastycznie reaguje na potrzeby swoich klientów i oferuje atrakcyjną gamę produktów.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

wpis czytano 1 854 razy
Wpis opublikowano przez: Kamila Karcz, dn.28 lutego 2017

- kliknij aby powrócić do poprzedniej strony